Εξετάσεις ΚΠΓ Νοεμβρίου 2014 (Ανακοινοποίηση)

Ανακοινοποίηση στο ορθό ως προς τη διεύθυνση και τα τηλέφωνα του 1ου ΓΕΛ Κομοτηνής

Συνημμένα:

Εκδρομή 1ου ΕΠΑΛ Κομοτηνής στο Βερολίνο

Εκδρομή Μουσικού Σχολείου στο εξωτερικό (επαναπροκήρυξη)

Εκδρομή 3ου Γυμνάσιου Κομοτηνής στη Θεσσαλονίκη

Εκδρομή 2ου Γυμνάσιου Κομοτηνής στην Αθήνα

Εκδρομή 1ου ΓΕΛ στην Ιταλία

Εκδρομή Μουσικού Σχολείου στο εξωτερικό

Εξετάσεις ΚΠΓ Νοεμβρίου 2014

Συνημμένα:

Εκδρομή 3ου ΓΕΛ Κομοτηνής στο Βερολίνο (επαναπροκήρυξη)

Βιωματικό σεμινάριο Αγωγής Υγείας

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης, δια του τμήματος Σχολικών Δραστηριοτήτων, διοργανώνει βιωματικό σεμινάριο Αγωγής Υγείας, στο πλαίσιο των επιμορφώσεων του «Κοινωνικού Σχολείου», με τίτλο «Αναλύοντας τον έφηβο, στην προσπάθειά μου να διαχειριστώ την τάξη και τις ιδιαιτερότητές της». Το σεμινάριο υλοποιείται με καθηγητές που υπηρετούν στο Μουσικό Σχολείο Κομοτηνής, είναι διάρκειας 12 ωρών και διενεργείται από ψυχολόγους του Κέντρου Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Ροδόπης «Ορφέας» στις 08, 15 και 22-10-2014. Η εν λόγω δράση θα επαναληφθεί στις 30-10, 06-11 και 13-11-2014 σε πρωινές ώρες και με καθηγητές που υπηρετούν σε εσπερινά σχολεία.

Σελίδες

Εγγραφή στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης RSS