Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης

Συνημμένα:

Δικαιολογητικά εισοδηματικής ενίσχυσης γονέων με τέκνα στην Υ.Ε. σχολ. έτους 2015 - 16

Ανάληψη υπηρεσίας - Θερινή υπηρεσία

Συνημμένα:

Ανάκληση πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος πλήρωσης θέσεως Διευθυντή Γυμνασίου Καλλίστης

Συγχαρητήριο μήνυμα Περιφερειακού Δ/ντή Εκπ/σης ΑΜΘ

Πρόγραμμα εξετάσεων ΚΠΓ Ιουνίου 2016

Αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Μίνι Πετοσφαίρισης Δημοτικών 2015-16

Την Πέμπτη 19 και Δευτέρα 23 Μαΐου στο Κλειστό Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κομοτηνής διεξήχθησαν με μεγάλη επιτυχία οι αγώνες Αθλοπαιδείας Μίνι Πετοσφαίρισης 4Χ4 Δημοτικών σχολείων Ν. Ροδόπης με την συμμετοχή 17 σχολείων (170 μαθητών και μαθητριών).
Συνολικά έγιναν μέσα στο διήμερο 51 αγώνες σε δύο Μίνι γήπεδα Βόλεϋ όπως διαμορφώθηκαν μέσα στο κλειστό γυμναστήριο.
Η ΟΕΣΑ Ροδόπης και η ομάδα Φυσικής Αγωγής συγχαίρει όλα τα παιδιά για το αθλητικό ήθος τους αλλά και τους γυμναστές τους που με την παρουσία τους και την βοήθειά τους συνετέλεσαν στην επιτυχία των αγώνων.

Εκπαιδευτικές επισκέψεις ΓΕΛ Σαπών

Εκδρομή ΕΕΕΕΚ Κομοτηνής στη Δράμα

Ανακοίνωση Εξεταστικών Κέντρων του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας Ιουνίου 2016 και κατανομή υποψηφίων

Σελίδες