Εκδρομή 2ου ΓΕΛ Κομοτηνής στην Αθήνα

Εκδρομή ΓΕΛ Ιάσμου στην Αθήνα

Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων τοποθέτησης για τα εναπομείναντα τμήματα του Κρατικού Πιστοποιητικού Πληροφορικής ΚΠπ.

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων τοποθέτησης έως και την Τετάρτη 23-01-2019.

Εκδρομή 2ου ΕΠΑΛ Κομοτηνής στην Αθήνα

Εκδρομή 4ου Γυμνάσιου Κομοτηνής στο Βόλο

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση της θέσης Υπεύθυνου Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού (Φ.Α.ΣΧ.Α) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης

Από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμαις Εκπαίδευσης Ροδόπης καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί να υποβάλλουν, προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής,  αιτήσεις υποψηφιότητας για την επιλογή τους στην θέση Υπεύθυνου Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης από την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019 έως και την Δευτέρα 28 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 15:00.

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση της θέσης Υπεύθυνου Εργαστηριακού Κέντρου Φυσικών Επιστημών της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης

Από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμαις Εκπαίδευσης Ροδόπης καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί να υποβάλλουν, προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής,  αιτήσεις υποψηφιότητας για την επιλογή τους στην θέση Υπεύθυνου Εργαστηριακού Κέντρου Φυσικών Επιστημών της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης από την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019 έως και την Δευτέρα 28 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 15:00.

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση της θέσης Υπεύθυνου Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης

Από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμαις Εκπαίδευσης Ροδόπης καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκαπιδευτικοί να υποβάλλουν, προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής,  αιτήσεις υποψηφιότητας για την επιλογή τους στην θέση Υπεύθυνου Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης από τη Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019 έως και την Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 15:00.

Εκδρομή Μειονοτικού Σχολείου Κομοτηνής στην Ουγγαρία

Εκδρομή Μουσικού Σχολείου Κομοτηνής στη Σουηδία